Icoone Laser Med – ciało

Kto wykonuje zabieg?
  • Kosmetolog
Czas trwania zabiegu?
  • 30 - 60 min
Wymagana liczba zabiegów?
  • 5 - 15
Cena zabiegu?
  • od 230 zł

Icoone Laser Med – ciało

Icoone Laser to opatentowana technologia, polegająca na pracy zmechanizowanych głowic masujących, które wyposażone są w rolki z licznymi mikrootworami, co sprawia bardzo precyzyjne i dogłębne działanie na skórę. Zabieg na ciało wykonywany jest za pomocą głowic Robotwins lub Robosolo, która dodatkowo posiada laser diodowy i światło LED. Fala lasera 915nm przenika w głąb tkanki, gdzie jest silnie absorbowana przez lipidy w adipocytach. Powoduje to podwyższenie ich temperatury i w przyspieszenie procesu lipolizy. Światło o długości fali 650nm oddziałuje na fibroblasty i stymuluje produkcję kolagenu oraz elastyny. Wpływa również na przepuszczalność błony komórkowej adipocytów, powodując otwarcie porów w jej obrębie, co umożliwia odprowadzenie uwolnionego tłuszczu do układu limfatycznego bez uszkodzenia komórek.Rezultatem zastosowanych technologii jest niezwykle dokładny, wielowymiarowy masaż leczonej powierzchni przy zachowaniu ogromnego szacunku dla skóry. Icoone Laser to metoda leczenia skóry i przylegających do niej tkanek, która pozwala na precyzyjną pracę na tkance łącznej. Poprzez programy kosmetyczne, Icoone Laser likwiduje cellulit, zlokalizowany tłuszcz, luźną skórę, obrzęki limfatyczne, natomiast poprzez programy medyczne redukuje blizny, sztywność mięśni, zapalenia ścięgien, relaksuje po wysiłku fizycznym oraz usprawnia działanie układu trawiennego.Zabieg urządzeniem Icoone Laser może być łączony z innymi zabiegami takimi jak fala uderzeniowa Storz Medical, radiofrekwencja, ultradźwięki czy karboksyterapia w celu wspomagania efektów.

Przebieg zabiegu

Każdy zabieg na ciało rozpoczyna się 20-minutowym programem bazowym na całe ciało z odpowiednio dobranym programem terapeutycznym z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb pacjenta, stanu i kondycji jego skóry oraz rodzaju problemu (zastój wody, cellulit włóknisty, tłuszczowy, skóra naczyniowa, delikatna, luźna). Następnie stosowane są 10-minutowe programy lokalne tak zwane focusy, ukierunkowane na konkretny problem terapeutyczny pacjenta i konkretna strefę zabiegową – redukcja złogów tłuszczowych, ujędrnianie skóry, redukcja cellulitu i wiele innych. Do wykonania Icoone Laser niezbędny jest kostium zabiegowy.

Wskazania

– redukcja zaawansowanego cellulitu (nawet III i IV stopnia)
– poprawa jędrności skóry
– modelowanie kształtu sylwetki
– redukcja zbitej, miejscowo nagromadzonej tkanki tłuszczowej
– redukcja nierówności po przebytej liposukcji
– wyszczuplenie
– redukcja obrzęków, drenaż limfatyczny
– eliminacja bóli mięśni, bóli placów i karku spowodowanych nieprawidłową postawą ciał

Przeciwwskazania do zabiegu 

– choroba nowotworowa
– choroby nerek i wątroby
– ciąża do 3 miesiąca
– stany zapalne i infekcyjne
– cukrzyca
– przyjmowanie leków na krzepliwość krwi
– żylaki w stanie zapalnym
– wystające zmiany barwnikowe

Wymagana liczba zabiegów

Terapia składa się z serii – od 5 do nawet 15 zabiegów, co 2-4 dni. Liczba zabiegów uzależniona jest od potrzeb pacjenta. Po zakończeniu serii, dla podtrzymania efektów należy wykonywać tzw. zabiegi przypominające 1-2 zabiegi w miesiącu.

Udostępnij: 

Napisz do nas