GOTOWA DO LATA!

Pakiety modelujące sylwetkę

Twój tytuł idzie tutaj

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

Zastosowane technologie:

COOL TECH

Kriolipoliza to nieinwazyjna metoda redukcji tkanki tłuszczowej z wybranego obszaru ciała, stanowiąca alternatywę dla liposukcji chirurgicznej. Tkanka tłuszczowa schładzana jest do temperatury -8 stopni Celsjusza, która utrzymywana jest przez 70 minut – tyle czasu bowiem potrzeba, aby doszło do skutecznej apoptozy, czyli śmierci komórek tłuszczowych. Komórki tłuszczowe uszkodzone w wyniku zabiegu następnie usuwane z organizmu w drodze naturalnych procesów. Organizm wywołuje w obszarze poddanym zabiegowi stan zapalny, który pozwala na usunięcie uszkodzonych komórek z organizmu. Czas potrzebny na usunięcie uszkodzonych komórek jest indywidualny i może trwać nawet do 12 tygodni.

Efekty terapii:

 • redukcja tkanki tłuszczowej w miejscu zabiegowym o 30%.

ICOONE LASER

To opatentowana technologia, polegająca na pracy zmechanizowanych głowic masujących, które wyposażone są w rolki z licznymi mikrootworami, co sprawia bardzo precyzyjne i dogłębne działanie na skórę. Zabieg na ciało wykonywany jest za pomocą głowic Robotwins lub Robosolo, która dodatkowo posiada laser diodowy i światło LED. Fala lasera 915nm przenika w głąb tkanki, gdzie jest silnie absorbowana przez lipidy w adipocytach. Powoduje to podwyższenie ich temperatury i w przyspieszenie procesu lipolizy. Światło o długości fali 650nm oddziałuje na fibroblasty i stymuluje produkcję kolagenu oraz elastyny. Wpływa również na przepuszczalność błony komórkowej adipocytów, powodując otwarcie porów w jej obrębie, co umożliwia odprowadzenie uwolnionego tłuszczu do układu limfatycznego bez uszkodzenia komórek.

Efekty kuracji:

 • redukcja zaawansowanego cellulitu,
 • poprawa jędrności skóry,
 • modelowanie kształtu sylwetki, 
 • wyszczuplenie,
 • redukcja obrzęków, drenaż limfatyczny.

STORZ MEDICAL

Emitowana przez urządzenie fala akustyczna, niosąca w sobie mocno skoncentrowaną energię, posiada zdolność do wprowadzania tkanek w harmoniczne drgania, które powodują ich rytmiczne rozciąganie się i kurczenie. Fala rozchodząca się w obrębie tkanek miękkich, jakimi są skóra, mięśnie i tkanka tłuszczowa, powoduje ich rozluźnienie, przyspiesza procesy metaboliczne oraz stymuluje mikrokrążenie zwiększając przepływ krwi i limfy. Dzięki pobudzeniu macierzy komórkowej następuje produkcja komórek macierzystych. Dodatkowo, następuje stymulacja czynników wzrostu, co prowadzi do wytwarzania się kolagenu i naczyń krwionośnych.

Potwierdzone badaniami efekty kuracji to:

 • redukcja cellulitu I-III stopnia, 
 • wzrost elastyczności skóry,  
 • zmniejszenie obwodów poddawanej zabiegowi okolicy,
 • wzrost gładkości skóry.

LIPOSUKCJA KAWITACYJNA

To zabieg polegający na rozbijaniu komórek tłuszczowych za pomocą fal ultradźwiękowych. Pod wpływem fal o wysokim natężeniu (ultradźwięków) w komórce tłuszczowej dochodzi do powstawania pęcherzyków gazowych, które mają zdolność rozrywania komórek tłuszczowych. Ultradźwięki poprawiają krążenie krwi i limfy, zmniejszają cellulit poprzez zmniejszanie zwłóknień i pobudzanie układu limfatycznego do szybszego usuwania toksyn z miejsca objętego zabiegiem. 

Efekty kuracji:

 • redukcja tkanki tłusczowej i cellulitu,
 • poprawa jędrności skóry,
 • redukcja obrzęków.

Jesteś zainteresowany
naszą ofertą?