Kwas hialuronowy modelowanie ust

Kto wykonuje zabieg?
  • Ratownik medyczny
Czas trwania zabiegu?
  • 40 min
Wymagana liczba zabiegów?
  • 1
Cena zabiegu?
  • od 700 zł

Kwas hialuronowy modelowanie ust

Zabieg modelowania ust kwasem hialuronowym to popularna procedura medycyny estetycznej, która ma na celu zwiększenie objętości ust i poprawę ich kształtu. Procedura ta wykorzystuje kwas hialuronowy, który jest naturalnie występującym składnikiem skóry, odpowiedzialnym za jej nawilżenie, elastyczność i objętość. Substancja ta jest w obecna w ludzkiej skórze, a także w tkankach, stawach, czy chrząstkach. Z czasem jego ilość w ciele drastycznie maleje.W celu nadania ustom pełniejszego wyglądu, wygładzenia zmarszczek wokół ust, a także ich nawilżenia wykonuje się zabieg modelowania ust kwasem hialuronowym.

Przebieg zabiegu

Przez zabiegiem usta pacjenta znieczulane są za pomocą maści lub znieczulenia stomatologicznego. Specjalista dobiera odpowiednią ilość oraz stężenie kwasu hialuronowego do obszaru zabiegowego. Kwas hialuronowy zostanie precyzyjnie podany za pomocą igły bądź kaniuli w głąb czerwieni wargowej i okolice ust. Cały zabieg trwa około 40 minut. Modelowanie ust wykonywane jest różnymi technikami, w zależności od oczekiwań pacjenta i wyglądu jego ust.

Wskazania

– zwiększenie objętości ust
– zaznaczenie konturu ust
– korekta kształtu ust
– zanik czerwieni wargowej
– wąskie usta
– asymetria ust

Przeciwwskazania do zabiegu 

– ciąża i karmienie piersią
– miesiączka
– epilepsja
– opryszczka w stanie aktywnym
– nadwrażliwość na kwas hialuronowy
– wirusowe, grzybicze i bakteryjne infekcje skóry, stany zapalne skóry
– choroby nowotworowe oraz autoimmunologiczne

Wymagana liczba zabiegów

Dla zachowania efektu zabieg trzeba powtarzać co kilka-kilkanaście miesięcy. W niektórych przypadkach zabieg rozkładany jest na kilka etapów dla osiągnięcia jak najlepszego efektu. Końcowy efekt utrzymuje się do jednego roku.

Udostępnij: 

Napisz do nas