Icoone Laser Med – twarz

Kto wykonuje zabieg?
  • Kosmetolog
Czas trwania zabiegu?
  • 20 - 40 min
Wymagana liczba zabiegów?
  • 5-10
Cena zabiegu?
  • od 250 zł

Icoone Laser Med – twarz

Icoone Laser to opatentowana technologia, polegająca na pracy zmechanizowanych głowic masujących, które wyposażone są w rolki z licznymi mikrootworami, co sprawia bardzo precyzyjne i dogłębne działanie na skórę. Zabieg Icoone na twarz wykonywany jest za pomocą głowic Robomini i Robomicro. Umożliwia on pracę nad zróżnicowanymi problemami kosmetycznymi na twarzy, szyi i dekolcie, zwłaszcza w zakresie problemów starzejącej się skóry. Dzięki zastosowaniu w Icoone technologii Roboderm delikatna, a zarazem skuteczna praca możliwa jest także na skórze naczyniowej wymagającej szczególnej troski oraz delikatności w działaniu. Kaskadowa stymulacja skóry bodźcami, pozwala w efektywny, a jednocześnie nieinwazyjny sposób pracować nad wygładzeniem twarzy i poprawieniem kondycji skóry pobudzając ją do przeprowadzania naturalnych procesów naprawczych.Zabieg urządzeniem Icoone Laser może być łączony z innymi zabiegami na jednej wizycie, z zakresu kosmetyki twarzy czy medycyny estetycznej w celu wspomagania efektów.

Przebieg zabiegu

Zabieg na twarz polega na opracowaniu wymiennymi końcówkami o różnych rozmiarach, skóry twarzy, szyi i dekoltu. Zabieg trwa 20 lub 40 minut, w zależności od wybranego wariantu. Zabieg jest bezbolesny i nie wymaga znieczulenia.

Wskazania

– poprawa kondycji skóry,
– poprawa napięcia, elastyczności i grubości skóry
– modelowanie owalu twarzy
– redukuja złogów tłuszczu na podbródku
– redukcja zmarszczek na twarzy i wokół oczu
– ujędrnienie i podniesienie opadającej powieki
– zwalczenie zastoi limfatycznych pod oczami
– stymulacja czerwieni wargowej

Przeciwwskazania do zabiegu 

– okres ciąży i karmienia piersią
– choroba nowotworowa
– choroby nerek i wątroby
– choroby o podłożu bakteryjnym, wirusowym, pasożytniczym

Wymagana liczba zabiegów

Terapia składa się z serii około 10 zabiegów, 1-2 razy w tygodniu. Liczba zabiegów uzależniona jest od potrzeb pacjenta. Po zakończeniu serii, dla podtrzymania efektów należy wykonywać tzw. zabiegi przypominające 1-2 zabiegi w miesiącu.

Udostępnij: 

Napisz do nas