Polski English Русский язык
PRZEDŁUŻANIE I ZAGĘSZCZANIE WŁOSÓW METODĄ MONOFIBRE

Metoda ta polega na łączeniu włosów syntetycznych z włosami naturalnymi. Łączenie odbywa się przy pomocy urządzenia, które spaja sploty sztuczne położone na zewnątrz nie uszkadzając przy tym znajdujących się wewnątrz włosów naturalnych. Włosy po zabiegu mogą być myte, szczotkowane, modelowane jak własne. Włosy "rosną" razem z włosami naturalnymi, a po kilku miesiącach, kiedy wiązania (warkoczyki) stają się widoczne mogą być bez cięcia usunięte.

Włosy stosowane w tej metodzie to włosy syntetyczne będące idealną alternatywą dla włosów naturalnych. Włosy Monofibre są jedynym produktem na świecie, który zawiera keratynę - odpowiednik protein zawartych we włosach naturalnych. Włosy te cieszą się ogromnym powodzeniem zarówno wśród stylistów jak i klientów, gdyż przez cały okres noszenia nie różnią się od włosów naturalnych, nie tracą połysku i koloru. Wzbogacają każdą fryzurę, czyniąc ją pełną blasku i naturalnego piękna.

Podobnie jak metoda Racoon przedłużanie i zagęszczanie włosów Monofibre jest całkowicie bezpieczne i nie uszkadza włosów.