Polski English Русский язык
LASER DIODOWY LIGHT SHEER

System laserowy LightSheer to najbardziej zaawansowana na świecie technologia w efektywnym usuwaniu niechcianych włosów a zarazem doskonała wiadomość dla kobiet i mężczyzn, którzy chcą się pozbyć nadmiernego owłosienia. W zależności od potrzeb laser Light Sheer może być bezpiecznie zastosowany w większości partii ciała.

Zasada działania lasera LightSheer polega na niszczeniu mieszka włosowego za pomocą światła laserowego. W trakcie zabiegu jakim jest depilacja laserowa za pomocą LightSheer, przenikająca w głąb skóry wiązka energii jest pochłaniana przez melaninę (barwnik) i zamieniana na ciepło (następuje uszkodzenie macierzy włosa). Energia wytwarzana przez laser jest absolutnie bezpieczna dla człowieka i nie wpływa na funkcje organizmu.

Najnowszym urządzeniem urządzeniem z serii LightSheer jest laser LightSheer® DESIRE.

Użycie optymalnej długości fali 805nm, jak również zastosowane w laserze LightSheer® DESIRE innowacyjne technologie HIT™ (High-Speed Integrated Technology) oraz ChillTip™ zwiększyły jeszcze bardziej skuteczność zabiegu i komfort pacjenta. Nowa, duża głowica zabiegowa 22x35mm z systemem zasysania (HIT™) pozwala na szybką i skuteczną depilację dużych obszarów skóry.

Zabieg przy użyciu LightSheer® DESIRE jest nawet o 75% szybszy niż w innych dostępnych urządzeniach.

Urządzenie laser Light Sheer DESIRE jest wyposażone w dwa rodzaje głowic zabiegowych. Głowice 9x9mm oraz 12x12mm sa wyposażone w niepowtarzalny system chłodzenia ChillTip™, który chłodzi i chroni skórę podczas zabiegu oraz sprawia, że zabieg jest praktycznie bezbolesny. Temperatura szafirowej końcówki cały czas utrzymywana jest na poziomie około 4ºC. Jest to znacznie wydajniejsze chłodzenie w porównaniu z rozwiązaniami stosowanymi w innych urządzeniach do depilacji (chłodzenie powietrzem, żelami itp.). Duża głowica o wielkości 22x35mm dzięki unikalnemu, opatentowanemu systemowi podcidciśnienia HIT™ pozwala na bardzą szybką epilację dużych powierzchni zabiegowych, przy jednoczesnym wyeliminowanie dyskomfortu pacjenta. Zassanie odcinka skóry powoduje redukcję przepływu krwi w leczonym obszarze, co pozwala na radykalne skrócenie czasu oddziaływania cieplnego wiązki laserowej.