Polski English Русский язык
Kriolipoliza QUAD FREEZE

Quad FreezeQUAD FREEZE to najefektywniejsze urządzenie do skutecznej likwidacji nadmiaru tkanki tłuszczowej.

Kriolipoliza QUAD FREEZE to zabieg bezinwazyjny, bezpieczny, bezbolesny, a przede wszystkim bardzo efektywny. Bazuje na metodzie selektywnego niszczenia komórek tłuszczowych poprzez zamrażanie.

Urządzenie QUAD FREEZE wykorzystuje głowice w których połączono zassanie z biegunowo ułożonymi elektrodami zamrażającymi. Biegunowo ułożone elektrody intensywnie schładzają tkankę. Schłodzenie tkanki do około 8*C powoduje efektywne jej niszczenie. Ochłodzone adipocyty przechodzą proces apoptozy - kontrolowanej śmierci i stopniowo są eliminowane z organizmu, w wyniku czego grubość warstwy tłuszczowej znacznie maleje.

Jest to rewelacyjny i bezinwazyjny zabieg, przynoszący wyraźne efekty. Cykliczne zasysanie fałdu skórnego to również doskonała forma masażu drenującego i pobudzającego układ krążenia. Dzięki czemu z komórek szybciej usuwane są szkodliwe produkty przemiany materii, a po zabiegu stają się one lepiej dotlenione i odżywione.

Zabieg kriolipolizy może być stosowany na wielu obszarach zarówno u kobiet jak i mężczyzn. Nie ma ograniczeń związanych z porą roku. Również po zabiegu nie jest wymagany okres rekonwalescencji - po zabiegu od razu możemy wrócić do wykonywania codziennych zajęć.

Efekty zabiegu: