Polski English Русский язык
PRO FIBER - najnowszy system pielęgnacyjny L’Oréal Professionnel


Prace nad kuracją PRO FIBER trwały 15 lat, a rezultat badań L’Oréal Professionnel chronić będzie aż 15 patentów. System PRO FIBER powstał z myślą o uwrażliwionych włosach i jest dostępny w trzech wersjach dostosowanych do poziomu zniszczeń.

System pielęgnacyjny Pro Fiber, został stworzony dla włosów o trzech stopniach uwrażliwienia: niskim, średnim i wysokim. Ładunek włosów uwrażliwionych jest ujemny (-), dlatego aby je wypielęgnować, wykorzystuje się polimery kationowe (+). Polimery otulają włókna włosów, dzięki czemu włosy przestają się elektryzować, puszyć, są lśniące i gładkie, ale efekt utrzymuje się zwykle tylko do następnego mycia. W gamie Pro Fiber zastosowano dodatkowo związek krzemowy Aminosylan, który wnika głębiej do wnętrza włosa, tworzy siateczkę i tym samym zapobiega szybkiemu wypłukiwaniu się polimeru. To unikalne połączenie kationowego polimeru i związku krzemowego stanowi cząsteczkę APTYL 100 odpowiedzialną za wygładzenie i nabłyszczenie włosów.

Efekt po wyjściu z salonu jest spektakularny, a dzięki regularnemu stosowaniu uzupełniających kurację kosmetyków utrzymuje się przez ponad sześć tygodni.