Polski English Русский язык
MAKIJAŻ PERMANENTNY - precyzyjny i trwały

Makijaż permanentny to skuteczna metoda pozwalająca na poprawę wyglądu twarzy, skierowana głównie do osób, które:

- poświęcają dużo czasu na codzienną toaletę związaną z nakładaniem makijażu,
- prowadzą aktywny styl życia,
- chcą ukryć niedoskonałości urody,
- nie są w stanie samodzielnie przygotować satysfakcjonującego makijażu.

Zabieg jest wykonywany za pomocą nowoczesnej aparatury, która umożliwia bezbolesne nałożenie odpowiednich barwników i ich osadzenie w naskórku twarzy. Efekty makijażu trwałego utrzymują się nawet do pięciu lat od wykonania zabiegu, choć użyte do barwienia naturalne pigmenty ulegają oczywiście stopniowemu, regularnemu i jednolitemu zanikaniu. Jest do doskonała metoda na podkreślenie poszczególnych miejsc twarzy takich jak usta, okolice oczu, rzęsy i brwi.

MAKIJAŻ PERMANENTNY - MICROBLADING

Wykonujemy również makijaż permanentny metodą Microblading. Jest to bardzo pracochłonna metoda ręcznego wykonywania makijażu permanentnego, pochodząca z Azji, która zyskała uznanie na całym świecie.

Zabieg wykonuje się przy użyciu narzędzi jednorazowych. Są to płaskie igły, które połączone zostały w piórka, dlatego ten rodzaj makijażu jest również nazywany metodą piórkową. Cechą tego zabiegu jest bezpieczeństwo, gdyż wykonuje się go w sterylnych warunkach, bez igieł wielokrotnego użytku. Wykorzystywane piórka delikatnie, bezinwazyjnie wprowadzają barwniki pod skórę.

Metoda ta daje bardzo naturalny efekt dlatego cieszy się ona obecnie bardzo dużą popularnością